Zum Inhalt gehen

Тут ти знайдеш підтримку та допомогу з пошуком роботи та облаштування у Німеччині.

Ти хочеш покращити свою німецьку чи англійську мову чи влаштуватися на роботу в Німеччині, але не знаєш, з чого почати? Тут ти знайдеш підтримку та поради.

Надання кар’єрних консультацій для українців постраждалих від війни

В рамках нашої програми „Get a Buddy“ ми зв’яжемо тебе з одним із співробітників Capgemini. Оскільки кожна людина має свій унікальний досвід та потреби, ми пропонуємо тобі різні види підтримки. Незалежно від того, де ти перебуваєш у Німеччині, ми знайдемо тобі відповідного бадді*, з яким ти зможеш зустрітися особисто або онлайн.

Яку допомогу я можу отримати?

В даний час ми надаємо таку допомогу:

  1. Перевірка резюме: Бадді перевірить твоє резюме (CV) і надасть тобі фідбек під час відеодзвінка, спираючись на свій досвід роботи в Німеччині. В рамках цього відеодзвінка ти отримаєш можливість поставити запитання своєму бадді.
  2. Підтримка під час подання заяви на роботу: Тут ти отримаєш допомогу в процесі влаштування на роботу в Німеччині. Твій бадді супроводжуватиме тебе протягом усього процесу працевлаштування.
  3. Мовний бадді (language buddy): Ти зможеш спілкуватися на різні теми зі своїм бадді – якщо необхідно, то й українською чи російською мовами. Твій бадді допоможе тобі вивчити чи покращити німецьку чи англійську мову в тандемних заняттях. Також ти можеш брати участь у групових мітапах для практики англійської та німецької.

Чи є бадді в моєму місці?

Ми хочемо створити мережу Get a Buddy по всій Німеччині і тому раді кожній реєстрації – незалежно від місцезнаходження. Навіть якщо у твоєму місті немає бадді, ти можеш отримати допомогу від бадді з іншого міста онлайн.

Як я можу зареєструватися?

Ти можеш легко зареєструватись за допомогою короткої анкети Get a Buddy, і ми зв’яжемося з тобою найближчим часом. В анкеті ти можеш також вказати, який вид підтримки тобі потрібен зараз і де ти перебуваєш на даний момент. Зрозуміло, ми супроводжуватимемо тебе на всіх етапах.

Якщо у тебе виникли запитання чи пропозиції, ти можеш з нами зв’язатися за адресою:

ukraine_buddies.de@capgemini.com