HR Business Partner

Proces rekrutacji i onboardingu prowadzone są w formie online.

Jakie obowiązki pomogą Ci się rozwijać?

  • Twoją rolą będzie prowadzenie i współtworzenie projektów HR z ukierunkowaniem na Employee Experience
  • bieżące doradztwo HR dla managerów
  • zarządzanie kluczowymi procesami wynagradzania, rozwoju i retencji pracowników w powierzonym obszarze

Co będzie Ci potrzebne?

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie rozwojem innych, pasja w pracy z ludźmi
  • umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • znajomość języka polskiego i swobodny angielski
  • sprawny project management
  • naturalnie znajomość prawa pracy i doświadczenie w jego stosowaniu jest wymagana

Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Jakie będą Twoje zasoby?

  • 4 doświadczone osoby w zespole i 3 juniorów
  • Super PowerBi raporty o wszystkich kluczowych danych dotyczących ludzi i regularne comiesięczne badanie zaangażowania pracowników z wglądem na bieżąco
  • będziesz pracować z zespołem L&D i naszym wielokrotnie nagradzanym zespołem Employer Branding
  • przepastna platforma szkoleniowa on-line z kursami Harvard University i nie tylko oraz wewnętrzne programy rozwojowe
  • na tym stanowisku masz do dyspozycji samochód

Co ponadto?

Inne benefity

  • możliwość pracy w ramach Elastycznej Polityki Pracy, która obejmuje pracę w modelu hybrydowym, elastyczne godziny pracy, dofinansowanie do wyposażenia
  • prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe bonusy za polecanie znajomych do pracy
  • dostęp do audiobooków Inspiro i platformy Nais

Legendarna atmosfera w Capgemini

  • Nie obowiązuje nas sztywny dress code, mamy za to świetne grupy zainteresowań i dostęp do inicjatyw, które pozwalają nam zmieniać świat. Chętnie zaczynamy dzień od wspólnej kawy – nawet jeśli możemy ją wypić tylko wirtualnie! Jesteśmy dużą firmą z wyjątkową atmosferą – nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy ważne momenty i tak po prostu, zwyczajnie się lubimy

Kim jesteśmy?

Capgemini jest wielokulturową organizacją i światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnienie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma kieruje się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć.

Oddziały Cloud Infrastructure Services znajdują się w Krakowie, Katowicach, Opolu i Lublinie, gdzie zajmujemy się wsparciem technicznym oraz zdalnym zarządzaniem strukturą informatyczną klienta.

Ref:

1378423

Opublikowane:

2022-05-26

Poziom doświadczenia:

Experienced Professional

Typ zatrudnienia:

Permanent Full Time

Lokalizacja:

Katowice

Business units:

Cloud Infrastructure Services

Department:

HR