about us

Accelerated Solutions Environment (ASE)

Czym są nasze usługi ASE i dlaczego ponad jedna trzecia firm z listy FTSE 100 i Fortune 500 wykorzystuje je do rozwiązywania złożonych problemów biznesowych?

Rozwiązywanie złożonych problemów biznesowych

Rozwiązywanie problemów to część prowadzenia działalności gospodarczej, ale znalezienie odpowiednich klientów i dostawców  z wielu obszarów biznesowych i regionów geograficznych może zająć miesiące, a nawet lata. Co więcej, konflikty organizacyjne i kulturowe mogą utrudniać pracownikom zarządzanie zmianami.

Przedsiębiorstwa muszą angażować się w pracę nad rosnącą i zmieniającą się listą grup klientów i stron trzecich. Potrzebują innowacyjnego sposobu łączenia swoich interesariuszy w celu współpracy nad zrównoważonymi rozwiązaniami, które zostaną pomyślnie wdrożone w niezwykle krótkim czasie, czasem w ciągu zaledwie kilku godzin lub dni.

Współpraca na rzecz przyśpieszenia realizacji projektów

Model współpracy ASE angażuje właściwych ludzi i strony biznesowe, wspierane przez zoptymalizowane metody i procesy, ulepsza kulturę pracy i współpracę pomiędzy różnymi obszarami operacyjnymi.

Współpraca z naszym zespołem wspiera organizacje w odnalezieniu i wdrożeniu najlepszych rozwiązań biznesowych. Organizujemy sesje projektowe, tzw. ASE DesignSessions. W wielu przypadkach, nasze dedykowane zespoły rozpatrują, projektują i prowadzą wiele sesji ASE DesignSessions w trakcie cyklu życia projektu, aby pomóc kluczowym interesariuszom naszych klientów w pomyślnym dostosowaniu i wdrożeniu zmian.

Oferujemy również tzw. Acceleration Zone, niestandardowo zbudowaną przestrzeń roboczą do współpracy, która jest tworzona na miejscu w lokalizacji klienta.

Korzyści z zastosowania ASE

  • Przyśpieszenie działań, czyli podejmowanie decyzji biznesowych w przeciągu dnia, a nawet godzin.
  • Wzrost jakości, czyli efektywna współpraca w celu opracowania solidnych, dopasowanych do potrzeb rozwiązań.
  • Większa kontrola, wynikająca z zaangażowania i dostosowania wielu interesariuszy w zmiany.
  • Pewność realizacji, czyli wykorzystanie sprawdzonych narzędzi i metodologii w celu zwiększenia realizacji programu.
  • Innowacyjne rozwiązania, czyli wykorzystanie naszych laboratoriów innowacji, sesji Hackathon, Crowd Sourcing i Rapid Prototyping.

Nasze centra ASE na całym świecie

ASE Europe

Elisabetta Maffia
elisabetta.maffia@capgemini.com
Rome, Italy

ASE Netherlands
Loek Herremans
loek.herremans@capgemini.com
+31 30 689 1370

France
Visit the France ASE Page

ASE India

ASE for Financial Services(Pune & Chennai)
Nandita Mathur
Nandita.mathur@capgemini.com
+ 91 9822663341

ASE for Financial Services(Hyderabad)
Anuradha Pandrinki
anuradha.pandrinki@capgemini.com
+91 9052885255

ASE Bengaluru & Mumbai
Indumathi Mulakaluri
indumathi.mulakaluri@capgemini.com
+91 998 978 3332

ASE North America

Sandy Worthing
Sandra.worthing@capgemini.com

Visit the North America ASE Page

ASE Singapore

Marite Metsla
marite.metsla@capgemini.com
Singapore (and rest of SEA)
Tel: +65 6224 6620

ASE UK

Rory Burghes
Rory.Burghes@Capgemini.com
London, UK
Tel: 0870 238 8859
Mob: 07891158859

Rachael Normanton
telfordASE@hmrcaspire.com or rachael.normanton@hmrcaspire.com
Telford, United Kingdom
+44 870 9046405

Visit the UK ASE Page

ciasteczka.

Kontynuując nawigację w tej witrynie, akceptujesz wykorzystanie plików cookie.

Aby uzyskać więcej informacji i zmienić ustawienia plików cookie na swoim komputerze, przeczytaj naszą politykę prywatności.

Zamknij

Zamknij informację o ciasteczkach