Opis stanowiska:

Jako Test Project Manager będziesz odpowiadać za planowanie i realizację testów systemów informatycznych, doskonalenie procesu testowego oraz podział i delegacja zadań w zespołach testerskich.  Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie również kontakt z klientem i organizacja pracy w środowisku zwinnym.

  • 5-letnie doświadczenie w testowaniu pełniąc różne role, w tym minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu i/lub wsparciu projektów informatycznych;
  • bardzo dobra znajomość metodyk zarządzania projektami i/lub testami, np. Agile PM, PMP, Prince2, ISTQB TM; bardzo dobra znajomość Agile;
  • dobra znajomość procesów testowych;
  • podstawowe umiejętności techniczne: znajomość podejść i narzędzi do automatyzacji testów oraz podstaw programowania;
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenie w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com