Staż – Młodszy tester

Proces rekrutacji na to stanowisko oraz szkolenia wprowadzające do pracy prowadzone są online.
Jakich kompetencji oczekujemy na start?
  • Umiejętności samodzielnej pracy pod minimalnym nadzorem
  • Otwartości, proaktywnego podejścia, chęci ciągłego rozwoju
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Dokładności i systematyczności
  • Angielski na wysokim poziomie – zarówno w mowie jak i w piśmie

Nie obowiązkowe, ale mile widziane będzie:

  • Znajomość narzędzi do logowania defektów
  • Znajomość terminologii i zakresu ISTQB Foundation

Na to stanowisko nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Wystarczy Twoja chęć do nauki! Pracę rozpoczniesz od bogatego pakietu szkoleń , które pomogą Ci nabyć nowe kompetencje i wsparcia specjalistów, którzy chętnie podzielą się z Tobą wiedzą.

Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

Na stanowisku Junior Tester będziesz:

  • Manualnie testować aplikacje webowe i/lub desktopowe
  • Przeglądać dokumentację projektową zawierającą wymagania do implementowanych funkcjonalności
  • Tworzyć dokumentację testową (test casy) na podstawie dokumentacji projektowej
  • Raportować znalezione bugi
  • Współpracować z programistami i Project Managerem
  • Robić raporty z postępu przeprowadzonych testów

Jaka może być Twoja ścieżka rozwoju?

Karierę w naszej firmie rozpoczniesz od programu wdrożeniowego. Tam nauczysz się podstaw. Gdy zdobędziesz już wystarczające doświadczenie, możesz awansować w swojej roli lub zmienić stanowisko wybierając spośród wielu obszarów. Zaczynając od stanowiska Młodszego Testera, możesz rozwijać się w kierunku Starszego Konsultanta Testów, a idąc dalej – możesz zostać Test Managerem i działem testów na dużych projektach, zarządzając tym samym zespołami testerskimi rozproszonmi po całym świecie.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Osobisty i zawodowy rozwój:

  • Programy rozwojowe, zewnętrzne kursy, dofinansowanie edukacji i certyfikacji, platforma NEXT z darmowym dostępem do TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. MS Azue, AWS, Google, ServiceNow i inne). Cytując naszych pracowników, „Możliwości jest mnóstwo”, wystarczy, że z nich skorzystasz.
  • Możliwość wyboru godzin pracy dzięki różnorodności projektów. O możliwe opcje zapytaj swojego rekrutera.

Naszą legendarną atmosferę:

  • Nie obowiązuje nas sztywny dress code, mamy za to świetne grupy zainteresowań i dostęp do inicjatyw, które pozwalają nam zmieniać świat. Chętnie zaczynamy dzień od wspólnej kawy – nawet jeśli możemy ją wypić tylko wirtualnie! Jesteśmy dużą firmą z wyjątkową atmosferą – nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy ważne momenty i tak po prostu, zwyczajnie się lubimy ;).

I inne benefity:

  • Prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie i infolinię StayWell.
  • Dodatkowe bonusy za polecanie znajomych do pracy.
  • Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy MyBenefit.
  • Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy, carpooling i parkingi rowerowe.

Kim jesteśmy?

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, technologii i transformacji cyfrowej. Zakres świadczonych przez nas usług jest szeroki. Jednym z naszych zespołów jest Projects & Consulting będący częścią jednostki biznesowej Cloud Infrastructure Services.
Jak mówią nasi pracownicy, w P&C zawsze jest się otoczonym przez świetnych współpracowników, chętnych zarówno pomóc, jak i wypić kawę – prawdziwą lub wirtualną. Można liczyć na managerów, ich radę, wsparcie i konstruktywną opinię. Jest też mnóstwo miejsca na rozwój osobisty, zdobywanie wiedzy i wymienianie jej na zasadach współpracy.
Dołącz do nas i poczuj naszą unikatową atmosferę!
Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz profil na Instagramie @capgemini.pl lub odwiedź nasz profil na Facebooku (Capgemini Polska) i sprawdź, kiedy organizujemy następne Dyżury Rekrutacyjne. Podczas nich, będziesz mógł porozmawiać z naszymi rekruterami bezpośrednio przez Facebookowy Messenger.

Ref:

542101

Opublikowane:

2020-10-16

Poziom doświadczenia:

Entry Level

Typ zatrudnienia:

Stałe zatrudnienie, pełny etat

Lokalizacja:

Krakow

Business units:

Cloud Infrastructure Services

Department:

Cloud