Sharepoint Administrator

Zadania:

  • Administracja platformą SharePoint Online/ Office 365 oraz środowiskiem SharePoint 2010, 2013, 2016
  • Współudział w projektowaniu architektury platform SharePoint’owych
  • Uczestnictwo w projektach realizowanych dla globalnej organizacji  (migracje, optymalizacja, wdrażanie)
  •  Świadczenie usług wsparcia (3 rd line support)
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Praca w środowisku międzynarodowym (zespoły rozproszone) wielokulturowym
  • Podróże służbowe  zgodnie z bieżącymi potrzebami (Europa)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie administracji SharePoint
  • Bardzo dobra znajomość SharePoint 2010 oraz 2013
  • Dobra znajomość: Windows Server, SQL Server, Active Directory
  • Co najmniej ogólna znajomość platformy Office 365, Exchange (Hybrid, Online), Skype server
  • Znajomość
  • Samodzielność, analityczne myślenie, dociekliwość w rozwiązywaniu problemów
  • Doświadczenie w pracy zespołowej, w tym w środowisku międzynarodowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Opublikowane:

2019-06-28

Poziom doświadczenia:

a few years epxerience

Poziom edukacji:

wyższe

Typ zatrudnienia:

Stałe zatrudnienie, pełny etat

Lokalizacja:

Warszawa

Department:

Application Services

Zamknij