Senior IT Recruitment Specialist [rekrutacja prowadzona online]

Celem naszego Zespołu Rekrutacji jest znajdowanie i zatrudnianie specjalistów ukierunkowanych na rozwój w branży IT. Przeprowadzamy kandydatów przez cały proces rekrutacyjny: poczynając od poszukiwań pracowników w ramach działań Direct Search, przez weryfikację CV i prowadzenie rozmów językowych, aż po organizację rozmów kwalifikacyjnych. Zajmujemy się również wieloma działaniami powiązanymi z rekrutacją: publikacją ogłoszeń o pracę, reprezentowaniem firmy podczas konferencji i targów pracy, współpracą z Hiring Managerami etc. Poszukujemy doświadczonej osoby, która wesprze nas w pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów, a do zespołu wniesie swoją wiedzę, pomysły i pozytywne nastawienie 🙂

Twoje codzienne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów różnymi metodami Direct Search i budowanie z nimi pozytywnych i długofalowych relacji;
  • przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami, weryfikacja znajomości języków obcych i koordynacja całego procesu rekrutacyjnego;
  • bliska współpraca z Hiring Managerami;
  • możliwość udziału w dodatkowych projektach rekrutacyjnych i HR-owych indywidualnie dopasowanych do planów rozwoju kariery (np. prowadzenie szkoleń, współpraca z działem Employer Branding).

Nasze oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych metodą Direct Search;
  • znajomość specyfiki i trendów w branży IT;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego; dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta:

  • umowa o pracę;
  • hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;
  • możliwości rozwoju, a wśród nich:
    • merytoryczne wsparcie lidera i zespołu,
    • bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
    • wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
    • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
    • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
    • wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta;
  • pakiet relokacyjny;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).

Opublikowane:

2022-12-07

Typ zatrudnienia:

Stałe zatrudnienie, pełny etat

Lokalizacja:

Poznań Wrocław

Business units:

Software Solutions Center