Programista Java

Capgemini Application Services specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji IT spełniających najwyższe standardy jakości. W wielokulturowych zespołach projektowych realizujemy złożone projekty informatyczne dla naszych lokalnych oraz międzynarodowych klientów.

Obecnie poszukujemy specjalisty na stanowisko: Programista Java
Miejsce pracy: Warszawa

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
  • kilkuletniego doświadczenia w programowaniu w języku Java/Java EE
  • praktycznej znajomości Spring i Hibernate
  • znajomości systemów Unix/Linux/Windows
  • znajomości SQL
  • znajomości XML i podobnych technologii
  • praktycznego doświadczenia w bezpośredniej współpracy z Klientem, w tym w weryfikacji tworzonego systemu w zgodzie z wymaganiami
  • znajomości wzorców projektowych i architektonicznych
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole
  • swobodnej komunikacji w języku polskim oraz angielskim

Mile widziane:

  •  doświadczenie w obszarze baz danych i produktów Oracle (Oracle Service Bus, Weblogic)
  • znajomość najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania, w tym TDD, testowanie jednostkowe (Junit i Mockito)
  • doświadczenie w pracy zgodnie z metodyką Agile; pair programming and code review
  • znajomość narzędzi automatyzujących (Maven2)
  • doświadczenie w tworzeniu usług wykorzystujących REST
  • praktyczna znajomość Jetty, Tomcat

Zadania

  • projektowanie oraz implementacja oprogramowania warstwy back-end oraz front-end
  • dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • współpraca z zespołami programistów i testerów

Oferujemy:

  • pracę lokalną przy projektach w środowisku międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników
  • ciekawe projekty
  • stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane aplikowaniem na powyższe stanowisko zapraszamy do przesłania cv na adres email recruitment.pl@capgemini.com

Ref:

PJ/WAW/2018

Opublikowane:

2018-08-09

Poziom doświadczenia:

kilkuletnie doświadczenie

Poziom edukacji:

wyższe techniczne

Lokalizacja:

Warszawa

Department:

Application Services

Zamknij