Praktykant/ka SAP Integration (PI/PO/SAP Cloud Platform)

Opis stanowiska:

Jako Praktykant/ka będziesz uczestniczyć w projektach z zakresu wsparcia i rozwoju integracji systemów SAP (w tym budowanie i konfiguracja systemów, rozwiązywanie problemów, rozszerzenia funkcjonalności w zakresie integracji).

Praca odbywa się głównie w oparciu o nowoczesne technologie, narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki oparte o międzynarodowe standardy.

  • student/-ka co najmniej trzeciego semestru studiów na kierunkach ścisłych(informatyka, matematyka), kierunkach ekonomicznych lub pokrewnych;
  • znajomość zagadnień związanych z administracją i integracją systemów IT;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność i aktywność w działaniu oraz umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • płatne praktyki/staż;
  • elastyczny czas pracy;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • nieodpłatna karta multisport oraz firmowe drużyny sportowe;
  • strefy relaksu, masaże oraz owocowe piątki;
  • parking samochodowy oraz boks na rowery;
  • imprezy integracyjne;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie opiekuna merytorycznego;
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adresrekrutacja.ssc.pl@capgemini.com lub za pomocą naszego formularza aplikacyjnego.

Ref:

SSC/20D/Wro

Opublikowane:

2019-10-08

Poziom edukacji:

student

Typ zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Lokalizacja:

Wrocław

Department:

Software Solutions Center