Praktykant/ka (programista rozwiązań Business Intelligence)

Opis stanowiska:

Jako praktykant/ka będziesz uczestniczyć w rozwijaniu rozwiązań Business Intelligence (hurtownie danych, procesy ETL, wizualizacja danych) opartych m.in. na rozwiązaniach firmy Microsoft.

Będziemy wspierać Twój rozwój poprzez program szkoleń. Zapewnimy Ci udział w komercyjnych projektach oraz PoC opartych o rzeczywiste projekty i zapotrzebowania klientów.

Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach, co obok wiedzy pozwala silnie rozwijać umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej w językach obcych.

  • student/-ka co najmniej czwartego roku studiów na kierunkach ścisłych (informatyka, elektronika, matematyka, fizyka) lub na kierunkach ekonomicznych;
  • dobra znajomość języka SQL;
  • wiedza z obszaru Hurtowni danych oraz Business Intelligence;
  • mile widziana znajomość znajomość technologii Microsoft Business Intelligence (SQL Serwer, SSIS, SSAS, SSRS, Power BI) lub bazy danych Oracle;
  • samodzielność i aktywność w działaniu;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość lub gotowość do nauki języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • płatne praktyki/staż;
  • elastyczny czas pracy;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • nieodpłatna karta multisport oraz firmowe drużyny sportowe;
  • strefy relaksu, masaże oraz owocowe piątki;
  • parking samochodowy oraz boks na rowery;
  • imprezy integracyjne;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie opiekuna merytorycznego;
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres: rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com lub za pomocą naszego formularza aplikacyjnego.

Ref:

SSC/12H/Wro

Opublikowane:

2019-11-14

Poziom edukacji:

student

Typ zatrudnienia:

Praktyki

Lokalizacja:

Wrocław

Department:

Software Solutions Center

Zamknij