Konsultant SAP ABAP

Opis stanowiska:

Do Twoich głównych zadań należeć będzie projektowanie, estymacja i implementacja rozwiązań w technologiach SAP dla klientów międzynarodowych. Będziesz dbać o przygotowanie dokumentacji w oparciu o stosowaną metodologię. Będziesz przy tym odpowiadać za zachowanie standardów jakości świadczonych przez siebie usług. Ponadto będziesz uczestniczyć w warsztatach projektowych z Klientem.

Jako Konsultant SAP ABAP będziesz mieć również swój udział w zadaniach pozaprojektowych, m.in. w SAP community, programie mentorskim, wdrażać i wspierać mniej doświadczonych pracowników, służyć im pomocą i wiedzą w zakresie swojej specjalizacji.

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy projektowej w technologiach SAP ABAP (ABAP OO);
  • dobra znajomość co najmniej trzech z wymienionych technologii: OData, SAPUI5, AdobeForms, XSA, CDS & AMDP, SCP, EDI, migracja danych;
  • podstawowa znajomość przynajmniej dwóch modułów SAP ERP (FI, CO, MM, SD, PP, HR) lub jednego z systemów SAP (PI/PO, CRM, SRM);
  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;​
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adresrekrutacja.ssc.pl@capgemini.com lub za pomocą naszego formularza aplikacyjnego.

Ref:

SSC/20B/Wro

Opublikowane:

2017-08-20

Poziom doświadczenia:

Experienced (non-manager)

Poziom edukacji:

Bachelor's degree or equivalent

Typ zatrudnienia:

Stałe zatrudnienie, pełny etat

Lokalizacja:

Wrocław

Department:

Software Solutions Center

Zamknij