Capgemini Application Services w Warszawie dostarcza rozwiązania biznesowe i technologiczne spełniające najwyższe standardy jakości. W wielokulturowych zespołach projektowych realizujemy złożone projekty informatyczne dla naszych lokalnych oraz międzynarodowych klientów.

Obecnie poszukujemy konsultanta ze zdobytym już doświadczeniem w zakresie robotic process automation, zainteresowanego dalszym rozwojem w tym obszarze.

Konsultant Robotic Process Automation

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego
  • doświadczenia w analizie procesów i ich robotyzacji przy uzyciu narzędzi RPA
  • praktyki w zbieraniu informacji o wymaganiach i procesach od użytkowników końcowych i klientów
  • znajomości minimum jednego z narzędzi RPA  (preferowane UI Path)
  • doświadczenia w programowaniu i znajomości algorytmów
  • dużej samodzielności i zaangażowania

Zadania:

  • rozwój nowych rozwiązań robotyzacyjnych poprzedzony procesem zbierania wymagań i oszacowania wykonalności rozwiązania
  • praca w narzędziu UI Path
  • współpraca w zespole projektowym oraz z przedstawicielami biznesu
  • udział w testach
  • przygotowanie dokumentacji dostarczonych rozwiązań

Oferujemy:

  • udział w różnorodnych projektach
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz pakiet dodatków pracowniczych
  • dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby zapraszamy serdecznie do przesłania cv w angielskiej wersji językowej na następujący adres: recruitment.pl@capgemini.com