Javascript/Frontend developer

Zadania

  • Rozwój i implementacja nowych funkcjonalności w aplikacjach zaprojektowanych przez zespół UX – praca z Javascript, Angular, Vue
  • Współpraca z zespołem programistów backend oraz testerami
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność),
  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi,
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji, usprawnień.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne, techniczne lub ekonomiczne)
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy z poniższymi technologiami – Angular JS, Javascript
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną

Opublikowane:

2019-07-01

Poziom doświadczenia:

kilka lat doświadczenia

Poziom edukacji:

higher

Typ zatrudnienia:

Stałe zatrudnienie, pełny etat

Lokalizacja:

Warszawa

Department:

Application Services

Zamknij