Intern (Project Department Assistant) [rekrutacja prowadzona online]

Dział zajmuje się obsługą projektów z branży produkcji i nowoczesnych technologii. Zakres obowiązków dotyczy pracy w obszarze przedsprzedaży projektów, marketingu oraz optymalizacji dostarczanych przez Capgemini usług dla klientów międzynarodowych.

Twoje codzienne zadania:

  • zbieranie statusów projektowych oraz analiza postępu dostarczanych projektów;
  • raportowanie w narzędziach projektowych;
  • przygotowanie prezentacji projektowych i produktowych;
  • codzienna współpraca z zespołami wytwórczymi.

Nasze oczekiwania:

  • ostatni rok studiów na kierunku zarządzanie, marketing, IT lub związane z IT;
  • angielski na poziomie bardzo dobrym komunikatywnym;
  • niemiecki mile widziany, ale nieobowiązkowy;
  • chęć nauki w obszarze zarządzania zespołami, projektami;
  • chęć poznania elementów marketingu w biznesie B2B.

Nasza oferta:

  • płatne praktyki/staż;
  • elastyczny czas pracy;
  • udział w międzynarodowych projektach, podczas których zdobędziesz doświadczenie komercyjne i zawodowe;
  • możliwości rozwoju, mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery;
  • dostęp do ponad 20 wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini);
  • karta Multisport opłacona w całości przez Capgemini;
  • imprezy integracyjne i celebracje dni specjalnych. Lubimy razem spędzać czas, dlatego organizujemy różne wyjazdy grupowe czy spotkania integracyjne. Świętujemy także razem takie dni jak: Dzień Dziecka, Tłusty Czwartek, Mikołajki, Dzień programisty czy testera i wiele innych.

Opublikowane:

2023-01-19

Typ zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Lokalizacja:

Poznań

Business units:

Software Solutions Center