Aleksandra Różańska

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 
aleksandra.rozanska@capgemini.com

Damian Sobol

Politechnika Krakowska
damian.sobol@capgemini.com

Natalia Klecha

Uniwersytet Śląski w Katowicach 
natalia.klecha@capgemini.com

Grzegorz Górzyński

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
grzegorz.gorzynski@capgemini.com

Agnieszka Strzeszewska

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 
agnieszka.strzeszewska@capgemini.com

Damian Dwojacki

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 
damian.dwojacki@capgemini.com

Nikola Walczyk

Uniwersytet Opolski
nikola.walczyk@capgemini.com

Halina Stalmach

Politechnika Śląska w Gliwiach 
halina.stalmach@capgemini.com

Karolina Baryła

Uniwersytet Pedagogiczny

karolina.baryla@capgemini.com

Ambasadorzy Capgemini 2014/2015