Uiteenlopende belanghebbenden, trage oplossingen

Het oplossen van problemen hoort bij het zakendoen. Maar het bijeenbrengen van belangrijke betrokkenen uit diverse bedrijfsgebieden en geografische locaties om tot een oplossing te komen, kan het probleem vergroten en kan maanden of zelfs jaren in beslag nemen. Bovendien kunnen organisatorische en culturele conflicten het voor werknemers lastig maken om zich vast te leggen of veranderingen snel in de praktijk te brengen.

Organisaties hebben te maken met een groeiende en veranderende verzameling klantgroepen en derde partijen. Ze moeten hun belanghebbenden op innovatieve wijze zien te verenigen om samen tot duurzame oplossingen te komen die binnen enkele uren of dagen aan alle verwachtingen voldoen.

Collaboration to Drive Project Acceleration                                                                          

De ASE combineert de juiste mensen met de juiste inhoud en is gebaseerd op een rigoureuze aanpak en procedure. Deze manier van samenwerken zorgt ervoor dat een traditioneel veranderprogramma anders wordt vormgegeven. Terwijl u dagelijks meer en meer begint samen te werken, zult u verbeteringen opmerken in uw bedrijfscultuur en de samenwerking tussen de verschillende functiegebieden.

Met het ondersteunende ASE-team en het uitgebreide verandermodel helpen wij uw organisatie om sneller te werk te gaan, vanaf het oplossingsontwerp tot de implementatie.

Wij organiseren zogeheten ASE DesignSessions, evenementen die een tot drie dagen duren. In de meeste gevallen zullen onze toegewijde teams meerdere ASE DesignSessions opzetten, ontwikkelen en faciliteren gedurende de gehele levenscyclus van een project, zodat u en uw belanghebbenden veranderingen succesvol kunnen afstemmen en implementeren.

Ook bieden wij een “Acceleration Zone”: een op maat gemaakte werkruimte voor samenwerking die bij u op locatie wordt opgezet.

Wij leveren de volgende projectresultaten:

  • Versnelling: neem zakelijke besluiten binnen uren en dagen
  • Kwaliteit: werk effectief samen om robuuste, doeltreffende oplossingen te ontwikkelen
  • Betrokkenheid: zorg voor betrokkenheid van meerdere belanghebbenden bij veranderingen
  • Beheersing: gebruik beproefde hulpmiddelen en methodologieën om er zekerder van te zijn dat een programma wordt geleverd
  • Innovatie: gebruik onze Co-Innovation Labs om Rapid Ideation Sessions, Hackathon Sessions, Crowd Sourcing en Rapid Prototyping te bieden

Wereldwijd aanwezig

Neem contact op met uw plaatselijke ASE om te leren hoe de ASE u kan helpen uw bedrijfsoplossingen te versnellen.

ASE Europe

Fabien Robineau
Fabien.robineau@capgemini.com
Paris, France
33 1 49 00 34 84

Andreas Kuhn
Andreas.kuhn@capgemini.com
Berlin, Germany
49 30 88703 690
Visit the Germany ASE Page

Cristina Juliani
cristina.juliani@capgemini.com
Milan, Italy
39 02 4149 3604
Visit the Italy ASE Page

Loek Herremans
loek.herremans@capgemini.com
Utrecht, Netherlands
31 30 689 1370

Ilkka Kankare
ilkka.kankare@capgemini.com
Sweden/Finland
+358 (0) 50 337 9549
Sweden/Finland ASE Page

 

ASE India (ACIS)

Yasmin Charania
yasmin.charania@capgemini.com
Mumbai
+91 704 565 9882

Yasmin Charania
yasmin.charania@capgemini.com
Bangalore
+91 704 565 9882

 

ASE India (FS)

Dipti Agarwal
dipti.agarwal@capgemini.com
India FS Lead
+91 900 001 4844

Nandita Mathur
nandita.mathur@capgemini.com
Pune, India
+91 982 266 3341

Indumathi Mulakaluri
Indumathi.mulakaluri@capgemini.com
Hyderabad, India
+91 998 978 3332

Nandita Mathur
nandita.mathur@capgemini.com
Chennai, India
+91 982 266 3341

 

ASE UK

Rory Burghes
Rory.Burghes@Capgemini.com
London, UK
Tel: 0870 238 8859
Mob: 07891158859

Rachael Normanton
telfordASE@hmrcaspire.com or rachael.normanton@hmrcaspire.com
Telford, United Kingdom
+44 870 9046405

Visit the UK ASE Page

 

ASE North America

Sandy Worthing
Sandra.worthing@capgemini.com
Chicago, USA
+1312 395 5800Jersey City, USA
+1201 633 1200

Visit the North America ASE Page