Agile Test Lead (z podstawową znajomością języka niemieckiego)

Opis stanowiska:

W roli Agile Test Lead będziesz pracować w podejściu zwinnym, dbając o to aby Scrum oraz ustalone praktyki QA były rozumiane i stosowane przez Zespół Scrum’owy.

Praca w tej roli da Ci możliwość połączenia funkcji sprawnie komunikującego się Scrum Mastera, odpowiedzialnego za cały zespół, z rolą dobrze zorganizowanego Test Lead’a.

Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie również komunikacja z klientem, analiza wymagań, budowanie zestawów przypadków testowych, wykonywanie testów oraz analiza i raportowanie wyników.

  • 4-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania oraz minimum roczne doświadczenie w koordynacji zespołu testowego;
  • praktyczna znajomość różnych metod zarządzania testami, podstawowa wiedza z zakresu automatyzacji testów;
  • dobra znajomość metodologii Agile, doświadczenie w roli Scrum Mastera będzie dodatkowym atutem;
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

Dodatkowym atutem będzie:

  • podstawy programowania;
  • umiejętność zarządzania danymi i środowiskiem testowym.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

Ref:

SSC/05T/Wro

Posted on:

April 17, 2018

Experience level:

Specjalista

Education level:

Wyższe - licencjat/inżynier

Contract type:

Stałe zatrudnienie

Location:

Wrocław

Department:

Software Solutions Center