Szenior Oracle PL/SQL Fejlesztő

Szeretnél részese lenni egy folyamatosan fejlődő, a környezettudatosságban és fenntarthatóságban világszinten élen járó szervezetnek? Magabiztos Oracle PL/SQL tapasztalatokkal rendelkezel és nyitott lennél váltani? Van kedved részt venni banki/biztosítói projektekben?

Nézd meg kit keresünk és jelentkezz ma!

Amit tudni kell a feladataidról:

  • Biztosítói Fraud Analytics megoldás új moduljainak fejlesztése Oracle PL/SQL alapokon új adattárház és analitikai funkciók megvalósításával
  • Nemzetközi csapat részeként az új üzleti követelmények megértése, adattárház architect támogatásával a megoldás funkcionális és technikai megvalósításának tervezése (ETL folyamatok módosítása, új adattárház analitikai funkciók Data BackEnd oldali kialakítása)
  • Funkcionális, Integrációs és üzleti tesztelés folyamatainak fejlesztői támogatása

Amire szükségünk van tőled:

  • Rendelkezz adattárház oldali tapasztalatokkal, analitikai megoldások és rendszerek ismeretével
  • Legyen magabiztos Oracle PL/SQL tudásod legalább 5+ éves fejlesztői tapasztalattal
  • Legyen mély gyakorlati tapasztalatod az Oracle SQL teljesítmény optimalizációs lehetőségeit illetően, nagy tömegű adatok hatékony feldolgozását biztosító Oracle specifikus technikákban, módszerekben
  • Angol nyelvtudásod legyen legalább középfokú (írásban és szóban egyaránt)
  • Rendelkezz főiskolai/egyetemi végzettséggel
  • Előnyt jelent, de nem elvárás, ha van biztosítói vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalatod

Amit mi kínálunk neked:

  • Nemzetközi, modern környezet, ahol garantáltan jól fogod magad érezni
  • Innovatív technológiák, melyek biztosítják számodra a folyamatos fejlődést
  • Folyamatos képzés és jó karrierlehetőség
  • Biztosítjuk számodra a változatos projektlehetőségeket

Toborzási és kiválasztási csapatunk aktívan dolgozik a Covid-19 járvány idején is. A Capgemini Magyarország Kft. számára fontos az egészséges és biztonságos munkakörnyezet megteremtése, kollégáink védelme és a kiválasztási folyamatban résztvevők pozitív élménye, ezért a kiválasztási folyamatunkat teljes mértékben online végezzük.

Kövessen minket a közösségi oldalainkon is:

Facebook: https://www.facebook.com/Capge…

Website: https://www.capgemini.com/care…

Ref:

81339

Posted on:

April 22, 2021

Experience level:

Experienced

Contract type:

Full-time

Location:

Budapest