Starszy Konsultant Murex

Opis stanowiska:

Jako Starszy Konsultant Murex będziesz wspierać i rozwijać zaawansowane środowisko systemu Murex. Będziesz pracować dla międzynarodowej instytucji finansowej działającej aktywnie na całym świecie. Wraz z zespołem będziesz pracować na drugim poziomie wsparcia, służąc klientowi doradztwem, identyfikując potrzeby optymalizacji oraz realizując zmiany (Change Requests).

Profil idealnego kandydata:

  • doświadczenie we wsparciu dużych aplikacji komputerowych;
  • bardzo dobra znajomość systemu Unix: najlepiej Solaris, Sun Cluster 3.1 oraz bazy danych (Sybase ASE 12.5/15) lub T-SQL;
  • doświadczenie w branży bankowej;
  • umiejętność samodzielnej pracy i zorientowanie na jakość świadczonych usług;
  • wykształcenie wyższe;
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

www.capgeminisoftware.pl/kariera

Ref:

SSC/40/Wro

Posted on:

April 17, 2018

Experience level:

Specjalista

Education level:

Wyższe - licencjat/inżynier

Contract type:

Stałe zatrudnienie

Location:

Wrocław

Department:

Software Solutions Center