Opis stanowiska:

Jako Starszy SAP BW/BPC będziesz odpowiadać za wsparcie oraz rozwój istniejących aplikacji opartych na technologiach SAP BW oraz SAP Business Planning and Consolidation.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • analiza i rozwiązywania zgłoszeń otrzymywanych od klienta;
  • przygotowywanie, proponowanie i implementacja nowych rozwiązań;
  • koordynacja prac innych członków zespołu;
  • kontakt z międzynarodowym klientem.

Profil idealnego kandydata:

  • minimum trzyletnie doświadczenie w zakresie SAP BPC;
  • dobra znajomość SAP BW;
  • proaktywność w realizacji zadań i oraz rozwiązywania problemów;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego;
  • ukończone studia wyższe informatyczne lub ekonomiczne.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenie w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

www.capgeminisoftware.pl/kariera