(Starszy) Inżynier Oprogramowania .NET (ze znajomością języka niemieckiego)

Opis stanowiska:

Jako (Starszy) Inżynier Oprogramowania .NET będziesz:

  • współtworzyć i pielęgnować aplikacje oraz systemy informatyczne odpowiadające na indywidualne potrzeby naszych klientów;
  • pracować w oparciu o Microsoft .NET-Framework oraz język programowania wyższego rzędu C#;
  • używać nowoczesnych technologii, narzędzi, metodyk oraz dobrych praktyk inżynierii oprogramowania wypracowanych na podstawie międzynarodowych standardów.

W zależności od projektu, do Twoich obowiązków jako Starszego Inżyniera Oprogramowania .NET będzie należeć:

  • analiza wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania;
  • tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej.

Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach i wymaga gotowości do ciągłego rozwoju.

  • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych;
  • znajomość technologii C#, SQL, ASP.NET MVC, HTML, CSS, JavaScript;
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenia w języku angielskim lub polskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

www.capgeminisoftware.pl/kariera

Ref:

SSC/60A/Wro

Posted on:

September 14, 2018

Education level:

wyższe

Contract type:

Stałe zatrudnienie, pełny etat

Location:

Wrocław

Department:

Software Solutions Center