Specjalista ds. Employer Brandingu

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków jako Specjalisty ds. Employer Brandingu będzie należeć:

  • realizacja strategii promocji firmy wśród studentów i potencjalnych pracowników;
  • organizacja wydarzeń rekrutacyjno-wizerunkowych wewnątrz i na zewnątrz firmy (np. Targi Pracy, Dni Otwarte, Speed Recruiting);
  • przygotowywanie materiałów marketingowych (copywriting, współpraca z grafikiem oraz agencją kreatywną);
  • pielęgnacja strony internetowej (mile widziana znajomość systemów CMS);
  • bliska współpraca z zespołem rekrutacji w celu aktywnego pozyskiwania kandydatów.

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki humanistyczne, komunikacja wizerunkowa, marketing);
  • co najmniej roczne doświadczenie w obszarze Employer Brandingu;
  • doświadczenie w realizacji eventów oraz kampanii wizerunkowych;
  • proaktywność i umiejętność kreatywnego myślenia;
  • zdolności organizacyjne, umiejętności planowania i ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas określony (2 lata).

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

Ref:

SSC/EB-B/Wro

Posted on:

August 14, 2018

Experience level:

Specjalista

Education level:

Wyższe

Contract type:

Umowa czasowa

Location:

Wrocław

Department:

Software Solutions Center