Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków na stanowisku Software Developer in Test należeć będą:

  • automatyzacja testów UI i API (REST/SOAP);
  • tworzenie mocków usług sieciowych;
  • analiza obszarów testowych, zbieranie wymagań oraz budowa zestawów przypadków testowych;
  • wykonywanie testów, analiza i raportowanie wyników;
  • konfiguracja zestawów testów automatycznych w środowisku continuous integration oraz zbieranie wyników.

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów (Java, JavaScript, .Net);
  • doświadczenie w automatyzacji backend (SOAP/REST API);
  • doświadczenie w automatyzacji testów UI (preferowane Selenium WebDriver);
  • znajomość języków wymiany danych (XML, JSON, CSV);
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenie w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com