Opis stanowiska:

Jako Senior Konsultant SAP Basis będziesz wspierać naszych klientów w zakresie administracji systemów SAP z naszego biura w Poznaniu lub bezpośrednio w siedzibie klienta.

Profil idealnego kandydata:

  • ukończone studia z informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • minimum 7-letnie doświadczenie w roli konsultanta wiodącego w obszarze SAP BASIS;
  • doświadczenie w migracjach i upgrade środowisk SAP ERP / SAP BW;
  • dobra znajomość administracji systemami Unix / Windows oraz baz danych Oracle / DB2 / MS SQL / HANA;
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com