Senior Konsultant SAP APO w dziale Application Management (Wsparcia Aplikacji)

Opis stanowiska:

Jako Senior Konsultant SAP APO będziesz pracować w zespole SAP D2S (Demand to Supply) i będziesz świadczyć usługi konsultingowe dla Klientów międzynarodowych w zakresie wsparcia modułu SAP APO.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • analiza i rozwiązywania zgłoszeń otrzymywanych od klienta;
  • przygotowywanie, proponowanie i implementacja nowych rozwiązań;
  • koordynacja prac innych członków zespołu;
  • kontakt z międzynarodowym klientem;
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

  • minimum 5-letnie doświadczenie we wsparciu Klienta w obszarze SAP APO lub udział w projektach wdrożeniowych,
  • mile widziana znajomość innych modułów logistycznych;
  • znajomość procesów biznesowych w obszarze logistyki;
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego;
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

Ref:

SSC/24F/Wro

Posted on:

August 16, 2017

Experience level:

Experienced (non-manager)

Education level:

Bachelor's degree or equivalent

Contract type:

Stałe zatrudnienie, pełny etat

Location:

Wrocław