Sales Representative – Financial Sector

A Capgemini Magyarország Kft. üzletfejlesztési munkatársat keres pénzügyi területre.

Az új kolléga feladatai:

  • A szerepkörhöz tartozó értékesítési tervben meghatározott üzleti elvárások teljesítése
  • Üzleti lehetőségek generálása és szerződéskötésig történő eljuttatása
  • Új ügyfelek megszerzése, ügyfélbázis növelése
  • Meglévő ügyfelekkel, üzleti partnerekkel való kapcsolattartás
  • Nemzetközi tenderekben való tevőleges részvétel
  • Üzleti ajánlatok írása
  • Szakértők kihelyezése, mint szolgáltatás értékesítési módjának ismerete és folyamatos fejlesztésében való közreműködés
  • Sikerek és fejlesztendő területek azonosítása és az észrevételek bemutatása
  • Növekedési stratégia és tervek kidolgozásában való közreműködés
  • Üzleti erősségek és ügyféligények azonosítása, feltérképezése
  • Helyi és nemzetközi iparági trendek követése
  • Üzleti előrejelzés és egyéb a munkakörhöz tartozó jelentések elkészítése
  • A People supply chain folyamatok támogatása (recruitment, staffing)

Elvárt tapasztalatok, végzettség:

  • Legalább 3 év értékesítési vagy 5 év ehhez szorosan kapcsolódó tevékenység informatikai szolgáltatási vagy staff augmentation területen
  • BSc/MSc közgazdaság, informatika vagy más kapcsolódó területen
  • Kiváló angol-, és magyar nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Hosszú távú perspektíva
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Kimagasló cafeteria rendszer
  • Home office

Toborzási és kiválasztási csapatunk aktívan dolgozik a Covid-19 járvány idején is. A Capgemini Magyarország Kft. számára fontos az egészséges és biztonságos munkakörnyezet megteremtése, kollégáink védelme és a kiválasztási folyamatban résztvevők pozitív élménye, ezért a kiválasztási folyamatunkat teljes mértékben online végezzük.

Kövessen minket a közösségi oldalainkon is:

Facebook: https://www.facebook.com/Capge…

Website: https://www.capgemini.com/care…

Ref:

76814

Posted on:

March 10, 2021

Experience level:

Mid level

Contract type:

Full-time

Location:

Budapest