React.js / JavaScript Developer

Opis stanowiska:

Jako React.js / JavaScript Developer będziesz współtworzyć i utrzymywać aplikacje oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w oparciu o języki programowania wyższego rzędu, nowoczesne technologie, narzędzia
oraz dobre praktyki inżynierii oprogramowania.

W zależności od projektu do zakresu Twoich obowiązków jako React.js / JavaScript Developera będzie należeć analiza wymagań, projektowanie, tworzenie, testowanie oraz wdrażanie oprogramowania. Twoja codzienna praca wymagać będzie również przygotowywania specyfikacji technicznej oraz biznesowej. Pożądaną cechą będzie otwartość z uwagi na współpracę w międzynarodowych zespołach,
a także gotowość do ciągłego rozwoju, wspieranego przez naszą firmę.

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji front-end wykorzystujących js oraz JavaScript, biegłość w obu technologiach;
  • znajomość technologii webowych, m. in.: GraphQL, RESTful Web Services, CSS3, HTML5;
  • mile widziana umiejętności programowania również po stronie serwera: Java, Node.js oraz podstawowa znajomość Angulara lub Vue.js;
  • ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • pracę z nowoczesnymi technologiami oraz wsparcie mentorskie osób z dużym doświadczeniem technologicznym;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adresrekrutacja.ssc.pl@capgemini.com lub za pomocą naszego formularza aplikacyjnego.

Ref:

SSC/46/Pzn

Posted on:

September 14, 2018

Education level:

wyższe

Contract type:

Stałe zatrudnienie, pełny etat

Location:

Poznań

Department:

Software Solutions Center