Programista Systemów PLM

Opis stanowiska:

Do Twoich głównych zadań będzie należeć:

  • udział w międzynarodowych projektach wdrożenia systemów PLM, głównie dla branży automotiv i manufacturing realizowanych agilnie;
  • praca w technologiach .NET, C#, Java, JS;
  • projektowanie, wycenianie i wdrażanie rozwiązań technologicznych;
  • zależnie od preferencji – praca z klientem onsite lub z biura we Wrocławiu;
  • dalszy rozwój swoich umiejętności technicznych, biznesowych i interpersonalnych.

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy projektowej w zespołach programistycznych;
  • dobra znajomość wybranego języka obiektowego;
  • dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem);
  • wyższe wykształcenie.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • zależnie od preferencji oferujemy dwa tryby pracy – wyjazdowy (gotowość do wyjazdów służbowych na poziomie do 100%) i stacjonarny (gotowość do wyjazdów służbowych na poziomie do 25%).

Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adresrekrutacja.ssc.pl@capgemini.com lub za pomocą naszego formularza aplikacyjnego.

Ref:

SSC/20D/Wro

Posted on:

October 30, 2018

Education level:

wyższe

Contract type:

Stałe zatrudnienie, pełny etat

Location:

Wrocław

Department:

Software Solutions Center