Outsourcing specialista

A pénzintézeteknél bevett gyakorlat az, hogy az alkalmazásfejlesztéseket nem kizárólag saját munkatársaikkal valósítják meg, hanem a piacról is bevonnak külső szakértőket. Az outsourcing specialista küldetése, hogy az ügyfelek által sokszor csak vázlatosan megfogalmazott igényekből egy konzultatív megközelítés során megértse a lényegi követelményeket, meghatározza – technológiai tudás, domain ismeret és személyiség tekintetében is, hogy ki az, aki igazán alkalmas a feladat ellátására, mire van szüksége az ügyfélnek.

Azt az új kollégát keressük, aki képes ellátni egy olyan komplex pozíciót, amiben egyszerre jelenik meg az értékesítés, az üzleti elemzés, a technológia és a humán erőforrás menedzsment. Fontos, hogy rendelkezz jó kommunikációs képességgel, könnyen tudj kapcsolatokat kialakítani ügyféloldalon, megtaláld a hangot a szponzorokkal, terület-, és projektvezetőkkel és nem utolsó sorban a csapattagokkal. Mindenképpen előny, ha van IT projektek értékesítése/megvalósítása területén szerzett tapasztalatod.

Ha úgy érzed rendelkezel ezzel a széles tudástárral és képes vagy azt bevetni annak érdekében, hogy az ügyfeleink által adott keresésekre mindig a megfelelő jelöltet tudjuk delegáljuk, akkor jelentkezz most!

Részletesen a feladataidról:

  • Outsourcing témájú üzleti lehetőségek felkutatása és megértése
  • Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel, üzleti partnerekkel
  • Üzleti igények közvetítése a recruitment terület felé, részvétel a megfelelő szakértő és szolgáltatási modell kiválasztásában
  • Nemzetközi tenderekben való részvétel

Amit mi kérünk tőled:

  • Legyen legalább 2 év tapasztalatod az IT szolgáltatások értékesítése vagy az IT rendszerintegrációhoz szorosan kapcsolódó informatikai területen
  • Agilis, sikerorientált hozzáállás
  • Diplomád BSc/MSc közgazdaság, informatika vagy más kapcsolódó területen
  • Nemzetközi cég vagyunk így fontos, hogy kiváló angol nyelvtudással rendelkezz szóban és írásban
  • Jó, ha van tapasztalatod szakértők kihelyezésével kapcsolatosan (de ez nem feltétlen elvárás részünkről)

Amit mi kínálunk neked:

  • Változatos feladatokat magában foglaló munkakör, ahol folyamatosan új kihívásokra lelsz
  • Erős kapcsolati tőke kialakításának lehetősége a bankok, biztosítók körében
  • Gyors fejlődés a pénzintézeti iparág megismerésében a szakértői közreműködéseken keresztül
  • Nemzetközi, modern környezet, ahol garantáltan jól fogod magad érezni
  • Innovatív technológiák, melyek biztosítják számodra a folyamatos fejlődést
  • Hosszú távú perspektíva egy olyan nemzetközi cégben, amelyik világszinten az élvonalban van

Ref:

85290

Posted on:

May 27, 2021

Experience level:

Mid level

Contract type:

Full-time

Location:

Budapest