Mobile Test Automation Expert (z podstawową znajomością języka niemieckiego)

Opis stanowiska:

Jako Mobile Test Automation Expert będziesz odpowiadać za projektowanie, analizę i implementację testów automatycznych dla natywnych aplikacji mobilnych. Będziesz brać udział w projektach związanych z automatyzacją testów dla wielu platform sprzętowych i systemów operacyjnych.

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie wytwarzanie, utrzymanie i wykonywanie testów automatycznych,  raportowanie i analiza ich wyników, kontakt z zespołami developerskimi przy zbieraniu wymagań, przygotowaniu i priorytetyzacji testów oraz ścisła współpraca z klientem przy wdrażaniu automatyzacji w nowych projektach mobilnych.

  • minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w automatyzacji testów, w tym co najmniej 2 lata w automatyzacji testów mobilnych;
  • bardzo dobra znajomość narzędzi do automatyzacji testów (Selenium Web Driver, Appium, SeeTest lub podobne) oraz języka JAVA;
  • dobra znajomość platform Android i iOS;
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

Ref:

SSC/05R/Wro

Posted on:

June 21, 2018

Experience level:

Experienced (non-manager)

Education level:

Bachelor's degree or equivalent

Contract type:

Stałe zatrudnienie

Location:

Wrocław

Department:

Software Solutions Center