Konsultant SAP Basis

Opis stanowiska:

Jako Konsultant SAP Basis będziesz wspierać klientów w zakresie administracji systemów SAP z naszego biura we Wrocławiu lub bezpośrednio w siedzibie klienta. Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości rozwoju zawodowego oraz osobistego.

Profil idealnego kandydata:

  • ukończone studia z informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • minimum 3 lata doświadczenia w administracji systemami SAP (lub innymi systemami ERP);
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwoju;
  • mile widziana znajomość systemów S/4 HANA, ECM, DMS.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

Ref:

SSC/27B/Wro

Posted on:

August 16, 2017

Experience level:

Experienced (non-manager)

Education level:

Bachelor's degree or equivalent

Contract type:

Stałe zatrudnienie, pełny etat

Location:

Wrocław