Opis stanowiska:

W związku z ustawicznym rozwojem działu poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultant SAP Authorizations w pełnym wymiarze czasu pracy. Na tym stanowisku będziesz wspierać naszych klientów w zakresie administracji użytkowników SAP z naszego biura we Wrocławiu lub bezpośrednio w siedzibie klienta. Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości rozwoju zawodowego oraz osobistego.

  • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • minimum 3 lata doświadczenia w administracji użytkownikami w SAP (CUA);
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziana znajomość technologii

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com