Kommunikációs és HR Gyakornok

Capgemini Magyarország gyakornokot keres az alábbi feladatkörre:

A gyakornok feladatai közé tartozik:

  • Anyagok feltöltése, oldalak karbantartása az Intraneten
  • Új Intarnet oldal létrehozásában való közreműködés
  • Hírlevelek szerkesztése, összeállítása
  • Social media csatornák karbantartása, adminisztrátori feladatok ellátása
  • Rendezvényszervezés támogatása
  • HR csapat munkájának adminisztratív jellegű támogatása különösen Recruitment és Mobilty területen
  • Employer Branding aktivitások támogatása

Követelmények a jelölttel szemben:

  • Folyamatban lévő aktív, nappali tagozatos tanulmányok (Kommunikáció/Marketing szak előny)
  • Részmunkaidős munkavégzés, 4-12 hónap időtartam (rugalmas munkaidő beosztás lehetséges)
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Jó szövegírási készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jártasság vizuális és audiovizuális tartalmak (pl. videó, fotó, közösségi média) készítésében előnyt jelent
  • Precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkavégzés
  • Barátságos, modern munkakörnyezet a 11. kerületben
  • Képzési fejlődési lehetőségek, virtuális tréning környezet
  • Új, modern technológiák

Posted on:

May 28, 2019

Contract type:

Internship Contract

Location:

Budapest

Department:

Human Resources