Junior IT Analytik

Hledáme nového kreativního, ambiciózního a týmového kolegu či kolegyni, který/která chce rozvíjet své analytické schopnosti na našich bankovních projektech, které jsou nasazené u největších lokálních bankovních hráčů.

Staňte se důležitým prostředníkem mezi našimi klienty a vývojovými týmy. V této roli budete mít možnost sledovat, jak se výsledky Vaší práce stanou součástí každodenního života milionů zákazníků.

Náplň práce:

  • analýza požadavků našich klientů;
  • spolupráce na návrhu architektury prostředí;
  • tvorba dokumentace;
  • podpora při vývoji řešení.

Očekávané znalosti a dovednosti:

  • základní znalost aplikační architektury a distribuovaných systémů;
  • základní znalost modelovacích nástrojů (UML, Enterprise Architect / VISIO);
  • dobré analytické a komunikační schopnosti;
  • komunikativní znalost anglického jazyka.

Výhodou:

  • předchozí zkušenost v roli IT analytika;
  • základní znalost databáze a jazyka SQL;
  • zkušenost s projekty v bankovním prostředí;

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti;
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky;
  • mladý přátelský kolektiv;
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst;
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné home office;
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví.

Chcete se dozvědět více o životě v Capgemini?

Více informací o naší společnosti naleznete na stránkách: solution.capgemini.cz nebo sociálních sítích:

LinkedIn: www.linkedin.com/company/capgemini-czech-republic
Facebook: www.facebook.com/CapgeminiCZ/
Twitter: twitter.com/capgemini_cz

Ref:

Posted on:

July 17, 2018

Experience level:

Entry level / Graduate

Education level:

High school diploma or equivalent

Location:

Brno