IT ÜZLETI ELEMZŐ

Röviden a Capgeminiről:

A Capgemini csoport világszerte élen jár az IT tanácsadás, digitális transzformáció és technológiai szolgáltatások területén.
A csoport tagjaként a Capgemini Magyarország Kft. is elkötelezett, hogy segítse ügyfeleit IT céljaik megvalósításában, legyen szó IT projektjeik végrehajtásáról vagy szakértői támogatásról.
Üzleti elemzőink különböző IT projektek tervezésében és megvalósításában vehetnek részt hazai és nemzetközi környezetben.

A Capgemini csoport biztosítja számodra a változatos projekteket, motivált csapatot és a folyamatos fejlődési lehetőséget akár nemzetközi projekteken is. Ha szeretnél részese lenni egy innovatív tanácsadó cégnek és úgy érzed, hogy a lenti feltételeknek megfelelsz, küldd el számunka önéletrajzodat még ma!

Amit tudni kell a feladataidról:

  • Üzleti igények összegyűjtése és elemzése, illetve ezek alapján a követelmények dokumentálása
  • Részletes specifikációk, diagramok és folyamatábrák elkészítése
  • Az üzleti folyamatok modellezése, illetve azok javítása, hatékonyabbá tétele
  • Napi kommunikáció a projektben részt vevő felekkel, nyitott kérdések megválaszolása, hidat képezni az üzleti és fejlesztői oldal között
  • Segíteni a projekt megvalósulását azáltal, hogy beazonosítod a valódi üzleti problémákat, és biztosítod, hogy a választott megoldások segítségével valóban sikerüljön elérni a meghatározott célokat.

Amit mi kérünk tőled:

  • Min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat (még jobb, ha banki/biztosítói projektekben is részt vettél)
  • Legyen erős IT háttered
  • Szóban és írásban is legyen magabiztos angol nyelvtudásod
  • Munkád során elengedhetetlen lesz a jó kommunikációs készség
  • Rendelkezz főiskolai/egyetemi végzettséggel

Amit mi kínálunk neked:

  • Nemzetközi, modern környezet, ahol garantáltan jól fogod magad érezni
  • Innovatív technológiák, melyek biztosítják számodra a folyamatos fejlődést
  • Folyamatos képzés és jó karrierlehetőség
  • Biztosítjuk számodra a változatos projektlehetőségeket
  • Rugalmas munkaidő és home-office

Üzleti elemző kollégáink mondták a Capgemini Magyarország Kft-ről:
„Szeretek aktív részese lenni a teljes fejlesztési folyamatnak, a követelmények meghatározásától kezdve az életbe lépésig.”
„Rendkívül jó érzés elképzelni és megmagyarázni az üzleti igényeket üzleti folyamatok, UML vagy komplex adatmodell diagram formájában.”
„A Capgemini Magyarország Kft-nél első osztályú ügyfeleknél fejlesztheted üzleti elemzői tudásod, és kibővítheted tapasztalataidat a legkülönfélébb alkalmazott módszertanokkal.”
„A Capgemini egy hatalmas nemzetközi vállalat, ahol a kollégák megosztják tudásukat és tapasztalataikat az országok között.”
„Az etikus gondolkodás a Capgemini alapértéke, ezért szilárd háttérrel rendelkezem, amely támogat.”

Toborzási és kiválasztási csapatunk aktívan dolgozik a Covid-19 járvány idején is. A Capgemini Magyarország számára fontos az egészséges és biztonságos munkakörnyezet megteremtése, kollégáink védelme és a kiválasztási folyamatban résztvevők pozitív élménye, ezért a kiválasztási folyamatunkat teljes mértékben online végezzük.

Ref:

96069

Posted on:

September 14, 2021

Experience level:

Experienced

Contract type:

Full-time

Location:

Budapest