IT Üzleti elemző – Pénzügyi szektor

A Capgemini Magyarország banki/pénzügyi tapasztalatokkal rendelkező üzleti elemzőt keres.

Az új munkatárs feladatai:

  • Ügyféligények felmérése
  • Üzleti igények értelmezése, tisztázása, definiálása
  • Rendszerműködés megtervezése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, egyeztetések szervezése
  • Projektek tervezésében és szervezésben való részvétel, határidők nyomon követése, priortiások kezelése
  • Státuszjelentések, prezentációk készítése
  • Dokumentációk elkészítése
  • Kapcsolattartás csapatokkal (üzlet, fejlesztő, tesztelő)

Elvárások:

  • Min. 2 évhasonló területen szerzett tapasztalat
  • Erős IT háttér
  • MS Office ismeret
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Jó kommunikációs készség
  • Ambiciózus és proaktív személyiség
  • Tervező és szervezőkészség
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatjátékos
  • Főiskolai/egyetemi végzettség

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Hosszú távú perspektíva
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Kimagasló cafeteria rendszer

Toborzási és kiválasztási csapatunk aktívan dolgozik a Covid-19 járvány idején is. A Capgemini Magyarország számára fontos az egészséges és biztonságos munkakörnyezet megteremtése, kollégáink védelme és a kiválasztási folyamatban résztvevők pozitív élménye, ezért a kiválasztási folyamatunkat teljes mértékben online végezzük.

A Capgemini Magyarország Kft. elkötelezett a fenntartható jövő felépítése mellett!

Jelentkezésével most Ön is tehet a környezetünkért, elültetheti saját fáját a Capgeminivel!

Kövessen minket a közösségi oldalainkon is:

Facebook: https://www.facebook.com/Capge…

Website: https://www.capgemini.com/care…

Ref:

69759

Posted on:

December 7, 2020

Experience level:

Experienced

Contract type:

Full-time

Location:

Budapest