Opis stanowiska:

Jako Front-End Web Developer będziesz współtworzyć aplikacje indywidualne, skrojone dokładnie na potrzeby Klienta. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w ramach mobilnej platformy Salesforce, która oferuje narzędzia, możliwości i wsparcie w wielu obszarach biznesu, będąc przy tym platformą dostępną całkowicie w technologii Cloud. Będziesz mieć okazję pracować z mobilną platformą bazującą na technologii AngularJS, która bardzo szybko się rozwija i z powodzeniem jest wdrażana w coraz większej liczbie firm w Europie i na świecie.

Do zakresu Twoich zadań będzie należeć tworzenie nowoczesnych mobilnych aplikacji opartych na technologii AngularJS. W zależności od projektu będziesz zajmować się analizą wymagań klienta, programowaniem, testowaniem a także integracją z systemami zewnętrznymi poprzez dostępne API.

Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Profil idealnego kandydata:

  • poparta projektami znajomość JavaScript, HTML5 i CSS3;
  • znajomość narzędzi: NodeJS, Gulp lub Bower;
  • mile widziana znajomość frameworków Angular 1.x lub Aurelia;
  • gotowość do nauki Angular 2.0;
  • mile widziane doświadczenie w mobilnych aplikacjach hybrydowych: PhoneGap lub Cordova lub IONIC;
  • mile widziana znajomość Dojo;
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia) – więcej informacji o niemieckim w Capgemini znajdziesz tutaj;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

Prosimy dopisz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.