Opis stanowiska:

Jeżeli znasz środowisko Documentum oraz chcesz rozwijać się w technologi ECM dołącz do naszego zespołu. Realizujemy projekt dla międzynarodowego klienta z branży energetycznej.

Do Twoich zadań należeć będą:

  • administracja systemami Documentum klienta;
  • rozwój systemów Documentum klienta;
  • praca bezpośrednio z międzynarodowym klietnem w języku angielskim oraz niemieckim.

  • minimum 2-letnie doświadczenie w roli konsultanta Documentum (z znajomością DQL);
  • znajomość konfiguracji środowiska Documentum D2 (minimum 2 projekty);
  • znajomość administracji systemami Unix / Windows oraz Oracle / MS SQL;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane umiejętności:

  • wiedza na temat Java Method Server;
  • doświadczenie w konfigurowaniu xPlore Index Server;
  • znajomość języka niemieckiego na poziom B2.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

www.capgeminisoftware.pl/kariera