Commerce Cloud Developer

Opis stanowiska:

Jako Commerce Cloud Developer będziesz współtworzyć zaawansowane aplikacje webowe z obszaru B2C eCommerce cechujące się dużym naciskiem na responsywność oraz UX.

Do zakresu Twoich zadań należeć będzie tworzenie nowoczesnych aplikacji opartych na technologii Salesforce Commerce Cloud. W zależności od projektu będziesz zajmować się analizą wymagań klienta, architekturą oraz programowaniem.

Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań webowych najlepiej e-commerce;
  • znajomość technologii: HTML5, CSS, OO, JavaScript, React;
  • mile widziana znajomość technologii: JavaScript Controllers, Cordova oraz produktów takich jak Oxid, Intershop, Magento, Hybris, Shopware;
  • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenie w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

www.capgeminisoftware.pl/kariera

Ref:

SSC/72C/Pzn

Posted on:

July 12, 2018

Education level:

Wyższe - licencjat/inżynier

Contract type:

Stałe zatrudnienie, pełny etat

Location:

Poznań

Department:

Software Solutions Center