C/C++ vývojář

Společnost Capgemini je jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti poradenství, technologií a outsourcingu. Nabízíme služby 190 000 odborníků ve více než 40 zemích se zkušenostmi v oblasti vývoje aplikací, systémové integrace, tvorby internetových portálů, bezpečnosti a quality assurance.
Mezi naše klienty patří nejvýznamnější banky, mobilní operátoři, průmyslové podniky a instituce z vládního sektoru.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí mezinárodní konzultační společnosti a zároveň příjemné pracovní prostředí menší lokální pobočky s mladým kolektivem.

Do našeho česky mluvícího týmu programátorů pracujících na lokálních projektech v oblasti bankovnictví hledáme C/C++ vývojáře ideálně s přesahem do Javy.

Náplň práce:

  • programování bankovních aplikací v jazyce C/C++;
  • spolupráce na aplikaci, realizaci a testování nově naimplementované funkčnosti;
  • spolupráce na návrzích a projednávání koncepcí řešení počítačových aplikací;
  • spolupráce na testech a ladění komplexních programových celků a složitých úloh;
  • spolupráce na tvorbě uživatelské dokumentace;
  • spolupráce při realizaci požadavku s ostatními členy řešitelského týmu.

Očekávané IT znalosti a dovednosti:

  • C/C++, SQL, PL/SQL, Java nebo C# (.NET);
  • dobrá orientace v IT technologiích a systémech;
  • základní znalost anglického jazyka.

Co nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky
  • mladý přátelský kolektiv
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné home office
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví

Ref:

Posted on:

February 8, 2019

Location:

Praha