Rozšiřujeme tým konzultantů o nového kolegu, který pochází z finančního sektoru a přinese nové nápady a zkušenosti. Vaším primárním zaměřením bude oblast bankovního sektoru a oblast kapitálových trhů.

Staňte se specialistou na námi vyvinuté systémy, které jsou nasazené u největších lokálních bankovních hráčů.

Hlavní náplň práce:

  • Business konzultace a analýza v oblasti bankovního a finančního sektoru
  • Identifikace, analýza a řízení klíčových potřeb zákazníka
  • Návrh a implementace funkčních procesů
  • Rozvoj vztahů se zákazníkem
  • Identifikace možností rozvoje systému a jeho modernizace
  • Prezentace vlastních návrhů řešení zákazníkům a jejich následná podpora při vývoji řešení

Očekávané znalosti a dovednosti:

  • Praxe ve finančním sektoru
  • Dobrá znalost oblasti kapitálových trhů či elektronických kanálů
  • Zkušenosti s procesní analýzou a analýzou požadavků
  • Ekonomické či IT vzdělání
  • Zkušenost s konzultační činností výhodou

Další požadavky:

  • Analytické schopnosti
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Kreativita a smysl pro inovace
  • Výborné prezentační a komunikační schopnosti
  • Schopnost strukturovaně psát dokumenty
  • Dobrá znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti,
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky,
  • mladý přátelský kolektiv,
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst,
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví,
  • možnost podílet se na vývoji systémů pro přední české banky,
  • získání business znalostí (bankovnictví, kapitálové trhy, …),
  • přesah práce i do oblasti architektury a analýzy.