Application & Integration Team Lead a Solution Architect

Hledáme nového kolegu na pozici Application & Integration Team Lead a Solution Architect, jenž bude zodpovědný za definici a utváření řešení pro naše stávající i nové zákazníky primárně ve finančním sektoru. Náplň práce bude rozdělena mezi samotné zapojení do dodávky projektů (delivery architect) a spolupráci s account týmy (sales architect) v technických oblastech. Součástí pracovní náplně bude také vedení týmů zodpovědných za aplikační a integrační vývoj na platformách JAVA, C/C++ a .NET, spolupráce na definování strategie a rozvoji členů týmů.

Popis pozice:

  • úzká spolupráce s account týmem při tvorbě nabídek a strategií pro klíčové zákazníky;
  • komunikace se zákazníkem a plnění poradenské role při návrhu řešení;
  • spolupráce na návrhu řešení z pozice architekta (design řešení);
  • definice strategie týmu a rozvoj členů týmů JAVA, C/C++ a .NET (technologické směřování, L&D plán, spolupráce s projektovými manažery při alokaci členů týmu).

Požadované znalosti a dovednosti:

  • alespoň 5 let praxe s realizacemi implementací informačních systémů;
  • minimálně obecná high-level znalost IT enterprise technologií (např. JAVA, .NET, EAI, Cloud);
  • znalost Software Development Lifecycle;
  • zkušenosti s vedením technických týmů;
  • výborné komunikační schopnosti;
  • výborná znalost anglického jazyka;
  • sledování technologických trendů.

Znalosti a dovednosti výhodnou:

  • hlubší znalost některé z oblastí vývoje, např. frontend vývoj, Enterprise Application Integration, backend vývoj atd.;
  • zkušenost z finančního sektoru;
  • znalost delivery metodik;
  • znalost architektonických metodik a notací (např. TOGAF, Archimate atd.).

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti;
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky;
  • mladý přátelský kolektiv;
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst;
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné home office;
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví či pojišťovnictví.
  • Chcete se dozvědět více o životě v Capgemini?

Více informací o naší společnosti naleznete na stránkách: solution.capgemini.cz nebo sociálních sítích:

LinkedIn: www.linkedin.com/company/capgemini-czech-republic
Facebook: www.facebook.com/CapgeminiCZ/
Twitter: twitter.com/capgemini_cz
Instagram: www.instagram.com/capgeminiczechrepublic/

Ref:

Posted on:

July 19, 2018

Experience level:

Entry level / Graduate

Education level:

High school diploma or equivalent

Location:

Praha