Opis stanowiska:

Jako Analityk Project Management Office (PMO) będzisz współpracować bezpośrednio z kierownikami projektów w celu zapewnienia skutecznego zarządzania projektem w aspekcie finansowym i administracyjnym, wykonując następujące zadania:

  • sporządzanie analiz finansowych, raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby projektowe;
  • przygotowanie kalkulacji i prognozy finansowej projektu;
  • nadzór nad realizacją projektu oraz kontrola postępów, identyfikacja odstępstw od planu budżetu i ich analiza;
  • przygotowanie i aktualizacja danych dotyczących finansów i zasobów (w tym kontrola ewidencji czasu pracy);
  • sporządzanie oraz kontrola rachunków;
  • kontakt z klientem zewnętrznym i/lub podwykonawcami w sprawach dotyczących rozliczeń projektu;
  • ścisła współpraca z innymi jednostkami firmy (m.in. dział finansów i księgowości, dział zamówień, dział personalny);
  • opieka nad obiegiem dokumentacji projektowej;
  • organizacja, udział w spotkaniach kierownictwa projektu oraz sporządzanie protokołów.

  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie ekonomiczne);
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (min. C1) oraz j. angielskiego (B2);
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze controllingu;
  • sumienność, wysoka samodyscyplina, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja;
  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji;
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole;
  • zorientowanie na klienta i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w kierunku zarządzania projektami dzięki bezpośredniej współpracy z doświadczonymi kierownikami projektów;
  • współudział w realizacji prestiżowych projektów z obszaru IT o międzynarodowym kontekście;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

Prosimy dopisz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.