Hledáme projektového manažera pro Support & Maintenance projekty ve finančním sektoru pro podporu a rozvoj našich produktů.

Hlavní náplň práce:

  • plánování a realizace svěřených projektů;
  • zodpovědnost za dodržení rozpočtu a harmonogramu;
  • vedení a koordinace projektového týmu;
  • řízení rizik;
  • rozvoj obchodních vztahů se zákazníky;
  • spolupráce s obchodním oddělením na nových obchodních příležitostech.

Očekávané znalosti a dovednosti:

  • praktické zkušenosti s řízením IT projektů ve finančním sektoru;
  • certifikace projektové metodologie výhodou;
  • ekonomické či IT vzdělání.

Další požadavky:

  • dobrá znalost anglického jazyka;
  • výborné prezentační a komunikační schopnosti;
  • analytické myšlení;
  • smysl pro týmovou spolupráci;
  • kreativita a smysl pro inovace;
  • schopnost strukturovaně psát dokumenty.

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti;
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky;
  • mladý přátelský kolektiv;
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst;
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné home office;
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví.