Hledáme nového člena do týmu odpovědného za dodávání řešení zákazníkům v oblasti bankovnictví.

Náplň práce:

  • Vedení IT projektů
  • Řízení projektového týmu
  • Vytváření a zodpovědnost za rozpočet, harmonogram
  • Řízení rizik
  • Rozvoj vztahů se zákazníky
  • Spolupráce s obchodním oddělením na nových obchodních příležitostech

Očekávané znalosti a dovednosti:

  • 2-4 roky praxe řízení projektů ve finančním sektoru
  • Certifikace projektové metodologie výhodou
  • Ekonomické či IT vzdělání

Další požadavky:

  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Analytické schopnosti
  • Výborné prezentační a komunikační schopnosti
  • Schopnost strukturovaně psát dokumenty
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Kreativita a smysl pro inovace

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti,
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky,
  • mladý přátelský kolektiv,
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst,
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví,
  • možnost podílet se na vývoji systémů pro přední české banky,
  • získání business znalostí (bankovnictví, kapitálové trhy, …),
  • přesah práce i do oblasti architektury a analýzy.