Zajímá Vás, jak funguje elektronické bankovnictví a co vše skrývá middleware? Tato pozice je vhodná, jak pro nováčky v bankovním IT, tak pro programátory, kteří se již v tomto sektoru pohybují. Přijďte si pohovořit o Vašem možném zapojení do našich projektů, náš česky mluvící tým hledá nového kolegu.

Náplň práce:

  • Řešení zadaného modulu na základě navržené architektury
  • Spolupráce na návrhu architektury
  • Intenzivní komunikace s ostatními členy týmu pro vytvoření plně funkčního řešení
  • Dodání plně funkčního modulu řešení ověřeného “unit-testy”

Očekávané znalosti a dovednosti:

  • Praktické zkušeností s vývojem v Java EE
  • Maven a GIT
  • Spring a Hibernate nebo EJB 3.x
  • Uživatelská znalost Unix-like systémů
  • Základní znalost SQL databází
  • Znalost některého z enterprise aplikačních serveru (Websphere App.Srv., Glassfish, Jboss)
  • Orientace v Java EE standardech
  • Zkušenost s návrhem architektury enterprise řešení
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Výhodou:

  • Zájem a ochota učit se nové technologie

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti,
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky,
  • mladý přátelský kolektiv,
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst,
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví,
  • možnost podílet se na vývoji systémů pro přední české banky,
  • získání business znalostí (bankovnictví, kapitálové trhy, …),
  • přesah práce i do oblasti architektury a analýzy.