Nabízíme příležitost pro kreativního, ambiciózního a týmového analytika rozvíjet se na bankovních projektech, které jsou nasazené u největších lokálních bankovních hráčů.

Staňte se důležitým prostředníkem mezi našimi klienty a vývojovými týmy. V této roli budete mít možnost sledovat, jak se výsledky Vaší práce stanou součástí každodenního života milionů zákazníků.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky z bankovního a finančního sektoru
  • Analýza požadavků našich klientů
  • Návrh architektury prostředí
  • Prezentace vlastních návrhů řešení zákazníkům a jejich následná podpora při vývoji řešení

Očekávané znalosti a dovednosti:

  • Předchozí zkušenost v roli IT analytika
  • Základní znalost modelovacích nástrojů (UML, Enterprise Architect / VISIO)
  • Základní znalost databáze a jazyka SQL
  • Výborné analytické a komunikační schopnosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Výhodou:

  • Zkušenost s projekty v pojišťovacím anebo bankovním prostředí
  • Zkušenost s integračními projekty

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti,
  • pracovní prostředí menší lokální pobočky,
  • mladý přátelský kolektiv,
  • možnost vzdělávat se a kariérně růst,
  • zajímavé projekty nejen v bankovnictví,
  • možnost podílet se na vývoji systémů pro přední české banky,
  • získání business znalostí (bankovnictví, kapitálové trhy, …),
  • přesah práce i do oblasti architektury a analýzy.